GADUŁA KRÓTKO O SOBIE
POZNAJMY SIĘ LEPIEJ
CZEŚĆ, TU DAMIAN
Wasz szalony FOTOGRAF ŚLUBNY, Pasjonat PORTRETu.
wdziędzie tam, gdzie chcecie abym z Wami Był
Tworzę
NATURALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE 
NA JAKIE ZASŁUGUJECIE
Nie liczą się odległości, miejsca, liczba gości. Liczy się dla mnie, aby jak najlepiej opowiedzieć o Waszym ślubie, weselu, sesji plenerowej. Aby jak najlepiej opowiedzieć o Was i Waszym wyjątkowym dniu. Oprócz tego że moimi zdjęciami sprawiam radość moim Parom, to często podobają się one fotografom i portalom zrzeszającym fotografów
Fotografia jest moi sposobem na życie.
Fotograf z pasją i zaangażowaniem - to właśnie Ja. Zajmuję się tym zawodowo.
Dyskretnie podglądam i przelewam to w obraz cudownych emocji, - łez wzruszenia jak i uśmiechów z podekscytowania - bycie naocznym świadkiem tych wydarzeń sprawia, że uwielbiam to co robię i czuję się w tym jak ryba w wodzie.
Uwielbiam także portrety i fotografię reportażową zaczynając od imprez rodzinnych po zamknięte zloty motocyklowe.
Poszukujesz fotografa na podkarpaciu lub w małopolskim to świetne trafiłeś.
Staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, ale jeśli widzę, że Jestem potrzebny to zawsze możecie liczyć na moją pomoc, rozładowanie sytuacji.
A to wszystko sprawia, że nie jestem postrzegany jako ktoś obcy. Jestem jednym z Waszych znajomych. Stąd fotografia pełna naturalnych kadrów, z pasji i zaangażowania, która zostaje z Wami na lata.
Wejdź i zobacz portfolio jak i pełne reportaże.
Opowiem  WASZĄ  HISTORIĘ  obrazem
Porozmawiamy przy kawce i dobry ciachu, na wideokonferencji, telefonicznie lub mailowo. Opowiecie o Sobie, Waszych planach, oczekiwaniach jak wyobrażacie sobie Wasz ślub. Jeśli interesuje Cię konkretna wycena Waszego ślubu lub informacje dotyczące innej usługi fotograficznej. Zaplanujemy, ustalimy i omówimy wszystkie interesujące Was szczegóły.
ZADZWOŃ
+48 507 501 601
FOTOGRAF ŚLUBNY I PORTRETOWY
JAROSŁAW, RZESZÓW, TARNÓW, KRAKÓW
Back to Top